Zachęcamy do współpracy z Fundacją Ochrony Dziedzictwa, Kultywowania Tradycji,Wspierania Kultury i Rozwoju Lokalnego Ziemia Dobrzyńska.

Fundacja działa pro poblico bono i nie jest organizacją polityczną.

W tym miejscu zwracamy się do Państwa z prośba o uszanowanie tej podstawowej zasady naszego działania.

W tym miejscu publikujemy Państwa propozycje dla nowych działań Fundacji.

• Jeżeli widzą Państwo coś co wymaga interwencji, a nikt inny do tej pory nie potrafił pomóc-prosimy poiformować nas o tym;
  • Jeżeli mają Państwo jakiś pomysł, który Fundacja w ramach swoich celów statutowych może podjąć- prosimy napisać do nas;
  • Jeżeli chca Państwo porozmawiać z nami na jakiś interesujący temat i podzielić się swoją wiedzą, pasją, odkryciem – to miejsce jest dla Państwa;
  • Jeżeli mają Państwo stare zdjęcia lub przedmioty związane z Ziemią Dobrzyńską, pamiętniki rodzinne – włączymy je do naszego archiwum elektronicznego i umieścimy na stronie Fundacji;
  • Jeżeli znacie Państwo starszą osobę, która zechce podzielić się swoimi interesującymi wspomnieniami związanymi z historią, tradycją, kulturą, historią swojej rodziny- prosimy ją nam przedstawić.

Ponieważ Fundacja działa społecznie i dysponuje środkami finansowymi pochodzącymi wyłącznie z darowizn, możliwość wsparcia finansowego ze strony Fundacji jest wyłącznie w granicach tych środków.

Jeśli zgłoszona przez Państwa sprawa zostanie uznana przez Zarząd Fundacji jako ważna i możliwa do realizacji będziemy informować o niej na naszej stronie internetowej, próbować nagłaśniać ją w mediach lokalnych, szukać partnerów i środków.

Prosimy kontaktować się z nami pod adresem: propozycje@fundacjaziemiadobrzynska.pl

Łączymy wyrazy szacunku

Zarząd Fundacji Ziemia Dobrzyńska