Miło nam poinformować Państwa, że w dniu 30 listopada 2020 r. Fundacja Ochrony Dziedzictwa, Kultywowania Tradycji, Wspierania Kultury i Rozwoju Lokalnego "Ziemia Dobrzyńska" KRS 0000375211, z siedzibą w Balinie w gminie Rypin, działająca pro bono od 2011 r., uzyskała wpisem w KRS status Organizacji Pożytku Publicznego i jest uprawniona do 1%OPP od Państwa podatku dochodowego za rok 2020.
Fundacja "Ziemia Dobrzyńska" figuruje już w spisie organizacji uprawnionych opublikowanym na stronie Narodowego Instytutu Wolności.
Prosimy o wsparcie naszej działalności statutowej zarówno w formie 1% Państwa podatku dochodowego dla OPP jak również w formie darowizn na cele statutowe na numer konta Fundacji "Ziemia Dobrzyńska" w banku BGŻ BNP PARIBAS o numerze: 02 2030 0045 1110 0000 0195 6850.
Jesteśmy blisko i działamy lokalnie dla realizacji Państwa potrzeb zarówno na Ziemi Dobrzyńskiej, na terenie Polski jak i w Europie.
Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i prosimy o rzeczywiste finansowe wsparcie dla ich realizacji.

Z poważaniem i wyrazami wszelkiej serdeczności.

Zarzad Fundacji "Ziemia Dobrzyńska"w składzie:
Michał Korsak prezes zarządu
Beata Kazimierska-Korsak wiceprezes
Małgorzata Kozerska wiceprezes

Rada Fundacji "Ziemia Dobrzyńska" w składzie:
Piotr Mysłakowski przewodniczący rady
Piotr Szymon Łoś sekretarz rady